Mikasoft, rozprašovač, 120ml

4 hodnocení
Značka: Mika
64 Kč 52,89 Kč bez DPH
Vyprodáno

Perfektní dezinfekční alkoholový přípravek k dezinfekci rukou a pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkoholová dezinfekce na pokožku aplikovaná postřikem či otěrem. Širokospektrální přípravek působící proti bakteriím, včetně MRSA, virům, mikroskopickým vláknitým houbám apod. Tato dezinfekce se používá ve zdravotnictví, v lázeňství, v oblasti kosmetiky a potravinářství. Ideální dezinfekční přípravek při akupunktuře, baňkování a ostatních terapiích. Dezinfekce je velmi účinná, ale díky podílu zvláčňujících látek je dobře snášena pokožkou.
 
Jak používat rozprašovač Mikasoft:
Pro hygienickou dezinfekci rukou aplikujte na suché umyté ruce 3 ml Mikasoftu a vtírejte po dobu 1 minuty do zaschnutí.
Pro chirurgickou dezinfekci rukou aplikujte na suché a antibakteriálním mýdlem předem umyté ruce 2 x 5 ml rozprašovače Mikasoft a vtírejte po dobu 2 x 2,5 minuty.
Pro rychlou dezinfekci pokožky postříkejte dezinfikovanou oblast Mikasoftem ve formě postřiku nebo dostatečně smočeným tamponem. Spektrum účinnosti: A, B, T, M, V, MRSA
Při práci s koncentrátem používejte vhodné ochranné pracovní pomůcky (pracovní oděv, ochranné rukavice, popř. ochranné brýle, obličejový štít).
Zabraňte kontaktu s pokožkou a očima, uzavřené místnosti větrejte. Při práci se sprejem Mikasept nejezte, nepijte a nekuřte.
Po práci je třeba umýt ruce teplou vodou a mýdlem a poté ošetřit ochranným krémem.
Upozornění:
Chránit před dětmi!
Koncentrát nevylévat do odpadu!
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: